HĽADAJ podľa výrobcu
Kategórie
Top produkty

Traxxas Summit 1:10 TQi RTR

Výrobca: Traxxas
Katalógové číslo: TRA5607
Počet kusov skladom: Skladom do 3 - 14 dní
Cena:
800,00€

Bez DPH: 666,67€
Množstvo: - +
   -   

Traxxas Summit Monster Truck 4WD s uzávierkou predného i zadného diferenciálu. Diaľkovo môžete uzavrieť oba alebo len predný diferenciál a prechádzať ťažkým terénom, ktorý by sa s bežným Monster nedal prejsť! Stačí len zaradiť jednotku a dať uzávierky as prevodovým pomerom 70:1 prejdete každú rokline. Pre rýchlejšiu jazdu odomknete diferenciály, zaradíte dvojku (25:1) a už ste pripravení na rýchlostnú skúšku.

Novinkou je nová RC súprava Traxxas TQi s možnosťou telemetrie s využitím iPhone / iPod a regulátor EVX-2 Low Voltage Detection teraz kompatibilný so štyroch článkovou LiPo batériami!

Výkonný motor Traxxas Titan 775 s piatimi vinutím na kotve, vodotesný regulátor EVX-2 až pre motory so vstupným napätím až 16,8 V alebo 4 článku LiPol má vodeodolnú konštrukciu. E-Revo je vybavený cela novú kompaktnú dvojstupňovou prevodovkou Only Summit ™. Extra široké kolesá (TRA5673), chytré využitie oceľových častí, a prevodovka Only Summit ™ dokáže zvládnuť extrémny výkon a krútiaci moment. Konštrukcia využíva motora k zníženiu polohy ťažiska a tým k lepšej manévrovateľnosti. Summit s veľkým priemerom uzavretých hnacích hriadeľov a uzavreté diferenciály sú navrhnuté pre maximálny nárast krútiaceho momentu a dlhodobý výkon. Vzhľadom k tomu, že prevodovky sú úplne uzavreté, môžu byť použité oleje s rôznou viskozitou pre zmenu nastavenia ich vlastností.

Summit má integrovaný systém osvetlenia! 4 predné jasne biele vysoko svietivé LED diódy bezpečne osvieti cestu pred vami, zatiaľ čo 6 červených bezpečne označí polohu auta.

Elektronika je uložená vo vode odolné schránke. Vodotesný regulátor EVX-2 až pre 2 motory so vstupným napätím až 16,8 V má vode odolnú konštrukciu. Tepelná ochrana, pozlátené konektory, a neuveriteľne malý odpor, sú devízou tohto regulátora. V balení sú obsiahnuté 2 sady 7 článkových batérií Traxxas 8,4 V 3000mAh! Sú opatrené kvalitnými vodičmi s konektormi Traxxas High-Current. Novinkou je podpora štyroch článkových LiPol batérií.

Vnútorný ventilátor motora Titan 775 pomáha motora udržiavať optimálnu teplotu pre maximálny výkon. Pre lepšiu stabilitu a lepšie jazdné vlastnosti, bol navrhnutý úplne nový unikátny 3D podvozok. Preto je tu zachovaná tuhosť, pevnosť a nízka hmotnosť. Neuveriteľný uhol kývanie ramien náprav je možný len vďaka pokročilému nastavenie geometrie Revo náprav a pozdĺžnemu uloženie tlmičov na podvozku. Tlmiče tak sú chránené pred nárazmi a poškodením. Prejazd aj ťažkým terénom pri vysokej rýchlosti nerobí autu žiaden problém a zvláda je úplne bravúrne. Summit ponúka maximálnu svetlú výšku viac ako 120 mm. Pre presné riadenie sú spriahnutá 2 digitálne servá 2075 High Torque na integrovaný servo saver.
Nová generácia RC súprav Traxxas TQi 2,4 GHz

Balenie novo obsahuje RC súpravu Traxxas TQi 2,4 GHz s integrovanou telemetriou a možnosťou intuitívneho programovania vysielača pomocou Vášho iPodu alebo iPhonu. Aplikácia je k dispozícii zadarmo na App Store. iPod alebo iPhone sa pripája do dokovacieho zariadenia na vysielači, ktoré je dostupné pod obj č TRA6510. Vo vysielači môžete mať uloženú konfiguráciu až 30 modelov, pomocou aplikácie pre iPod alebo iPhone môžete nastavovať reverz, exponenciály, trim plynu a mnoho ďalších funkcií. Do pred chystaných elektronických formulárov si môžete si uložiť aktuálnu konfiguráciu auta, napr použitý prevod, typ pneumatík či nastavenie podvozku - pohodlne v elektronickej podobe. V prípade, že si do auta nainštalujete telemetrické senzory, môžete v reálnom čase sledovať na displeji aktuálne informácie av prípade potreby si možno spätne záznamy prehrať vrátane zvukového sprievodu. Pre sprevádzkovanie telemetria je potreba dokúpiť telemetrické senzory - ich zoznam nájdete v Príslušenstvo v sekcii Telemetria.
Vlastnosti:

    
4 kanálová RC súprava Traxxas TQi ™ 2.4GHz s Traxxas Link
    
Výkonný motor Titan ® 775
    
Vodotesný regulátor EVX-2 až pre 2 motory so vstupným napätím až 16,8 V alebo 4 článku LiPo
    
Konektor Traxxas High
    
2x digitálny serva riadenia 2075 High Torque
    
Svetlá výška viac ako 120 mm
    
Dvojstupňová prevodovka Only Summit ™
    
T-Lock ™ vysielačom ovládané centrálne zamykanie diferenciálu umožňujú vybrať predné a zadné diferenciály uzavreté, predné uzavretý, alebo úplne odomknutý diferenciál
    
10 vysoko svietivých LED pre nočné osvetlenie
    
Teleskopické hriadele s kĺbmi
    
5 kanálový mikro prijímač TQ 2.4GHz High Output
    
Olejové tlmiče, lepené pneumatiky, a nafarbená karosérie
    
V balení 2x 7 článku NiMH 3000mAh Traxxas batérie
    
Disky 96 mm Geode ™ s Beadlock krúžky
    
Pneumatiky 178 mm Canyon AT ™ (TRA5673)
    
Karoséria ExoCage ™

Pohonné batérie

Auto sa napája dvoma paky NiMH akumulátorov so 7 články v plochom prevedení (Flat). Alternatívne je možné model napájať aj LiPol akumulátory pre autá. Max. rozmer akumulátora, ktorý vojde do púzdra je 27 x 45 x 159 mm.Kompatibilní batérie sú uvedené v príslušenstvo v sekcii Batérie.
Odporúčame kúpiť

4x AA batérie pre vysielač a vhodný nabíjač pre pohonné batérie.
Príslušenstvo pre bežnú prevádzku

Pre bežnú prevádzku auta v každom prípade potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a sadu imbus skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú sadu od Dynamite (obj. č DYN2833).

Lepidlom na skrutky sa pokvapkáme závit alebo hlavička skrutky, čím dôjde k jeho fixáciu a vibrácie spôsobené jazdou nedovolí povolenie skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným momentom, bez toho aby došlo k poškodeniu hlavy skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepený skrutka by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame talianska lepidla Jets - viď doporučené príslušenstvo.

Lepidlom na pneumatiky sa lepia pneumatiky na ráfiku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika bola po celom obvode pevne prilepená k ráfiku kolesa! Ak pneumatika nebude prilepená po celom obvode, môže dôjsť k jej roztrhnutiu. Lepidlo na pneumatiky má špeciálne zloženie, ktoré je schopné lepiť materiály ako guma alebo nylon a súčasne po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo - to po zatvrdnutí nie je pružné a okolo ráfikov by sa postupne vytvárali praskliny v pneumatike! Z našej ponuky odporúča talianska lepidla Jets - viď doporučené príslušenstvo.

Občas je potrebné dopĺňať silikónový olej do tlmičov. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestnicu tlmiče. V prípade, že povrch piestnic tlmičov alebo stav tesnenia je v zlej stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv opravné sady. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú ku všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame špičkovej talianskej silikónové Olek Jets - viď doporučené príslušenstvo.

 

Balenie obsahuje kompletne zostavený model RC auta Traxxas Summit Monster Truck 4WD 1:10 s nainštalovaným motorom Titan 775, jednosmerným regulátorom EVX-2, dvojicou serv riadení predních kolies. Nová RC souprava Traxxas TQi 2.4 GHz bez dokovacej stanice. Dve  NiMH baterie 7 článkov 8,4 V 3000 mAh (obj. č. TRA2923. Sadu imbus kľúčov, kľúč na matice koiesl, kľúč na tyče riadenia, kľúč na tehlice kolies. Náhradné sponky karosérie, vymedzovací prvok baterií (pre použitie 6 čl. baterií nebo LiPol). Arch samolepiek, slovenský návod k použitiu.